Duha Bartoňka

O nás – pravidelná činnost

Duha Bartoňka je organizace pro děti, mládež, dospělé i rodiny. Nabízí zážitkové a vzdělávací programy a tábory dle zájmu členů a přání veřejnosti. Jsme jednou z dužin, které působí v Náchodě.

Máme významnou roli při práci s dětmi a  mládeží na Náchodsku, protože jsme pořadatelem řady vzdělávacích akcí pro vedoucí i organizátory oblíbených letních táborů.

Pravidelná činnost:

Lezečky a duhové lasičky 

Kroužek pro kluky a holky od 6 let, kde se kromě her a aktivit v tělocvičně účastníci naučí základy lezení. Scházíme se každé pondělí v 17.00.

Sněžníci

Kroužek pro kluky a holky, kteří mají rádi zimní sporty. Jakmile přijde zima a bude sníh, budeme vyrážet na nedaleké svahy a učit se (zdokonalovat se) na lyžích a snowboardu.

Lasičky

Kroužek určený pro předškolní děti, na kterém děti zažijí spoustu dobrodružství v lese a v zimním období podniknou první lezecké krůčky na lezecké stěně. Kroužek se koná v Brně!

Všechny akce i kroužky jsou vedeny zkušenými vedoucími s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi.

Pokud se chcete přihlásit na kroužek, napište si o přihlášku na email: duhanachod@seznam.cz

Nabízíme různě zaměřené akce a víkendy, mezinárodní akce a programy, tábory s nejrůznějším zaměřením, vzdělávací akce a workshopy, akce pro širokou veřejnost a samozřejmě máme místo pro realizaci vlastních nápadů.

Naše dužina se také pravidelně setkává. Schůzek se účastní členové od 10 do 26 let. Náplní setkání jsou zážitkové a kreativní aktivity. V rámci našich setkání také „dolaďujeme“ akce, které připravujeme a necháváme část příprav právě na našich členech, kteří tak mají možnost si vyzkoušet, co vše se pro organizátora za akcí skrývá.

Máte zájem o členství? Napište nám email a domluvíme se;)

Kdo se může stát členem?

* děti a mládež do 26 let, kteří se účastní našich pravidelných oddílových aktivit (Sněžníci, Lezecký klub), jezdí s námi na akce a chtějí být členy dužiny
* dospěláci, kteří se taktéž účastní našich pravidelných oddílových aktivit, jezdí s námi na akce a cítí se stále mládi natolik, aby s námi šli do našich (občas ztřeštěných) nápadů:)
* nebereme mezi sebe lidi, kteří by členství v dužině zneužívali ke svým dalším činnostem či pro jinou organizaci, a kteří nejsou naladěni na stejnou notu:)

Jak se stát členem?

* napište žádost o členství na náš email: duhanachod@seznam.cz, my Vám zašleme přihlášku
* vyplňte přihlášku, podepište ji a zašlete nám ji zpět na email
* po schválení přihlášky Vás budeme informovat o přijetí do oddílu a zašleme Vám informace k platbě členského poplatku
* zaplatit členský poplatek

Přihláška je platná po dobu jednoho roku, po uplynutí této doby je nutné znovu vyplnit přihlášku a zaplatit členský příspěvek!

fbakce