Duha Bartoňka

O nás – pravidelná činnost

Duha Bartoňka je organizace pro děti, mládež, dospělé i rodiny. Nabízí zážitkové a vzdělávací programy a tábory dle zájmu členů a přání veřejnosti. Jsme jednou z dužin, které působí v Náchodě, ale jeden z pravidelných kroužků má i v Brně.

Máme významnou roli při práci s dětmi a  mládeží na Náchodsku, protože jsme pořadatelem řady vzdělávacích akcí pro vedoucí i organizátory oblíbených letních táborů.

Pravidelná činnost:

Lezečky a duhové lasičky 

Kroužek pro kluky a holky od 6 let do 17, který je věnován lezení na umělé lezecké stěně i na skalách, seznámení s lezeckým vybavením, základy jištění i základními uzly. Schůzky každé pondělí 16.45 – 18.15 v tělocvičně ZŠ TGM v Náchodě.

Info schůzka: 1. října 2018 v 16.45 v tělcvičně ZŠ TGM

PřihláškaDB – Lezečky (.pdf)

PřihláškaDB – Lezečky

Lezečky_a_lasičky_vše_aktuální

Sněžníci

Kroužek pro kluky a holky, kteří mají rádi zimní sporty. Jakmile přijde zima a bude sníh, budeme vyrážet na nedaleké svahy a učit se (zdokonalovat se) na lyžích a snowboardu. Začínáme v lednu 2019!

PřihláškaDB – Sněžníci (.pdf)

PřihláškaDB – Sněžníci (.doc)

Ski Sněžníci 2019!

 

Lasičky

Kroužek určený pro předškolní i mladší školní děti, na kterém děti zažijí spoustu dobrodružství v lese a v zimním období podniknou první lezecké krůčky na lezecké stěně. Kroužek se koná v Brně!

PřihláškaDB – Lasičky

PřihláškaDB – Lasičky (.pdf)

 

 

Všechny akce i kroužky jsou vedeny zkušenými vedoucími s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi.

Pokud se chcete přihlásit na kroužek, vyplňte přihlášku, která je připíchnuta u každého kroužku, na email: duhanachod@seznam.cz

Nabízíme různě zaměřené akce a víkendy, mezinárodní akce a programy, tábory s nejrůznějším zaměřením, vzdělávací akce a workshopy, akce pro širokou veřejnost a samozřejmě máme místo pro realizaci vlastních nápadů.

 

Máte zájem o členství? Chcete být „Parťákem“? Čtěte dále!

Naše dužina se také pravidelně setkává. Schůzek se účastní členové od 10 do 50 let :) Náplní setkání jsou zážitkové a kreativní aktivity. V rámci našich setkání také „dolaďujeme“ akce, které připravujeme a necháváme část příprav právě na našich členech, kteří tak mají možnost si vyzkoušet, co vše se pro organizátora za akcí skrývá.

Kdo se může stát členem?

* děti a mládež do 26 let, kteří se účastní našich pravidelných oddílových aktivit (Sněžníci, Lezečky a duhové lasičky), jezdí s námi na akce a chtějí být členy dužiny
* děti a mládež do 26 let, kteří se z časových důvodů nemohou účastnit našich kroužků, ale chtějí být s námi, připravovat s námi akce a podílet se na chodu dužiny
* dospěláci, kteří s námi jezdí na akce a cítí se stále mládi natolik, aby s námi šli do našich (občas ztřeštěných) nápadů:)
* nebereme mezi sebe lidi, kteří by členství v dužině zneužívali ke svým dalším činnostem či pro jinou organizaci, a kteří nejsou naladěni na stejnou notu:)

Jak se stát členem?

* napište žádost o členství na náš email: duhanachod@seznam.cz, my Vám zašleme přihlášku
* vyplňte přihlášku, podepište ji a zašlete nám ji zpět na email
* po schválení přihlášky Vás budeme informovat o přijetí do oddílu a zašleme Vám informace k platbě členského poplatku
* zaplatit členský poplatek

Přihláška je platná po dobu jednoho školního roku, po uplynutí této doby je nutné znovu vyplnit přihlášku a zaplatit členský příspěvek!

fbakce