Duha Bartoňka

LEZECKÝ KEMP

Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu co je hodně špičatá…

Ještě že si vybíráme samé nešpičaté skály, ze kterých nemůžeme spadnout :) Tradiční akce na prodloužený víkend přímo v Adršpachu – pro všechny lezce i nelezce z oddílu i veřejnosti. Za 3 dny stihneme nízké lanové překážky, lezení, slaňování, nějakou tu hru, ale hlavně skály kousek za chatou :)

Kdy? 7. – 9. června
Kde? Adršpach
Co to stojí? 480,- Kč členy oddílu, 780,- Kč ostatní

Přihlášku prosím zaslat na email: duhanachod@seznam.cz a uvést, zda můžete už v pátek ráno, nebo přijedete až v pátek odpoledne/večer.
Přihláška: Přihláška (.doc)

Lezecký_kemp

 

DUHOVÝ MOST

Je na čase vyrazit do velkoměsta a řádně tam zareprezentovat oddíl :) Takže kdo je náš a chce se s námi vypravit na Duhový most do Prahy, ať neváhá a přihlásí se. Je připravený program plný zajímavých aktivit, závod, ve kterém se ukáže, kdo je jaký zálesák a kdo se neztratí.
Cena: 200 Kč
Termín: 10. – 12. 5. 2019
Přihláška: Přihláška (.doc)
Duhový_most

VODÁK

Pojeď s námi na vodu, protože bejt pořád na suchu je trošku průda, no ne? Poslední květnový víkend se chystáme na Vltavu nebo Otavu (řeku vybereme podle stavu vody a složení účastníků). Pokud by ses rád svezl po vodě, vyzkoušel si základy vodáctví a vodáckého života, tak neváhej a pojeď s námi. Začínáme v pátek, kdy přejedeme k řece, zakempíme, povíme si, co nás čeká a pak 3 dny popoplujem :)

Termín: 24. – 27. 5. 2019 (PÁTEK – PONDĚLÍ)
Cena:
* přihlášení a zaplacení do 15. 5.: 1550 Kč členové/1750 Kč ostatní
* přihlášení a zaplacení později: 1750 Kč členové/1950 Kč ostatní
Přihláška: Přihláška (.doc)

Vodácké AHÓJ na konec a těšing na Vás :)

Vodák oddíl (1)

Víkend her a Školení hlavních vedoucích

Pozor pozor všem, kteří s námi chtějí projít jednou z našich víkendových vzdělávacích akcí :)

VÍKEND HER (12. – 14. 4. 2019, Janovičky u Broumova)

Víkend her s mafiánskou tematikou je vzdělávací akce pro mladé lidi, instruktory, vedoucí a další, kteří pracují s dětmi a potřebují načerpat inspiraci, nebo si prostě jen rádi hrají a potřebují odreagovat. Připraven bude bohatý, tematicky zaměřený program, který projdete pěkně na vlastní kůži a který budete moct použít ve své vlastní praxi.

VÍKEND HER – přihláška

ŠKOLENÍ HLAVNÍCH VEDOUCÍCH (3. – 5. 5. 2019, Janovičky u Broumova)

Školení hlavních vedoucích je kurz akreditovaný MŠMT, po jehož úspěšném absolvování dostanou účastníci osvědčení. Školení hlavních vedoucích je určeno pro všechny, kteří se chystají být hlavním vedoucím na táboře, je také určeno pro pedagogy, kteří se chystají s dětmi na mimoškolní vícedenní pobyty. V průběhu kurzu projdou účastníci základními přednáškami z oblasti pedagogiky, psychologie, programovou a organizační přípravou tábora a potřebnými právními základy. Večerní volný čas bude prostorem pro výměnu zkušeností i deskové hry.

ŠHV – přihláška

Víkend her (1) Školení hlavních vedoucích (1)

Noční lezení a netradiční sporty

Lezci a lezkyně zbystřete uši, oči a napněte svaly! Chystá se akce plná lan, karabin, svalového vypětí, potu a zábavy. Jasně, jedinečné Noční lezení je tady! Přijďte s námi pobejt z pátka na sobotu 22. – 23. února. Sejdeme se večer v 20.00 a prolezeme se nocí a dopolednem až do sobotního poobídkového času (13.00).

Mrkněte na leták, kde najdete veškeré info a nezapomeňte, že správný lezec vyplňuje správně a vzorně přihlášky, které jsou zde:

P.S: Na letáku je info, že akce je ze soboty na neděli, ale na to nehleďte – akce je z pátka na sobotu, tedy z 22. na 23. února.

Přihláška (.doc)

Přihláška (.pdf)

Lezení a netradiční sporty unor

Pololetky se Sněžníky

Velcí i malí školáci mají v pátek 1. února volno – jsou pololetní prázdniny. A my nabízíme supr trupr akcičku pro všechny, kteří nechtějí pololetní prázdniny strávit doma, ale radši by vyrazili někam za sněhem. My z Duhy Bartoňka totiž v pátek vyrazíme do Olešnice v Orlických horách na SKI Hartman, kde si zalyžujeme nebo zaprknujeme a užijeme si i další aktivity na sněhu. Chceš jet s námi? Jestli ano, vyplň přihlášku, zaplať poplatek a pojeď s námi :)

Termín: 1. února

Cena: 230,- pro členy Sněžníků; 350,- pro ostatní

Přihlášky: Přihláška (.doc)Přihláška (.pdf)

Pololetky na lyžích

Nesem Vám noviny

Naši milí kamarádi, jsme moc rádi, že jste s námi v roce 2018 byli. Zvládli jsme toho společně opravdu hodně – víkendovky, tábory, jednodenní akce, kroužky, spousta akce, dobrodružství i kamarádství.

Budeme rádi, když se v roce 2019 znovu potkáme na některé z našich akcí.

Mějte se krásně!

PF Oddílu 2019

NA CO SE TĚŠÍME?

8. – 17. 8. 2019   Šlápota „Indiáni“ – MÁME PLNO!
18. – 24. 8. 2019  Střelecký tábor PIF-PAF - MÁME PLNO!
11. – 13. 10. 2019   Duhová brána

LYŽÁK

Připravovali jsme ho fakt dlouho, myšlenky na něj jsme měli už tak před 3 roky a až tuto zimu, po dlouhé době vymazlování našeho snu a představ, s ním přicházíme na světlo (a svah).

LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK LYŽÁK

Lyžařský tábor pro rodiče s dětmi, který se uskuteční v Krkonoších v Albeřicích v penzionu, kde je zajištěna plná penze a který stojí přímo na sjezdovce. Dětem se budou věnovat lyžařští a snowboardoví instruktoři, kteří děti provedou společně s vámi, rodiči, prvními lyžařskými krůčky, případně budou zdokonalovat v jízdě ty, co už na lyžích/snowboardu nějaký ten pátek jezdí a potřebují se vyjezdit :)

Termín: 5. – 10. 3. 2019 

Přihláška: Lyžák (.doc)Lyžák (.pdf)
Přihlášku zaslat na email: duhanachod@seznam.cz

CENA:

Členové oddílu:

Děti do 2 let: zdarma
Děti 3 – 6 let: 2500/2700*
Děti 7 – 15 let: 2700/2900*
Dospělák: 3500/3700*

Ostatní:

Děti do 2 let: zdarma
Děti 3 – 6 let: 2700/2900*
Děti 7 – 15 let: 2900/3100*
Dospělák: 3500/3700*

* nižší cena platí při přihlášení a zaplacení zálohy do 31. 12. 2018, od 1. 1. 2019 platí cena vyšší

Číslo oddílového účtu: 255078088/0300

Přihláška je závazná až po zaplacení zálohy 800 Kč!

Lyžák oddíl final

 

Papalucha na horách – MÁME PLNO!

Tradiční akce, na kterou se tatínkové a děti těší téměř celý rok :) Protože kde jinde si užijí víkend jen v chlapskodětské společnosti? Papalucha je akce pouze pro tatínky a děti, maminky zůstanou pěkně doma a odpočnou si a tatínkové s dětmi se pořádně vyřádí :) Nádherná a harmonizující kombinace :)

Termín: 7. – 9. 12. 2018

Cena: 270 Kč děti do 18 let, 300 Kč tatínkové

Účast potvrďte na emailu: gertik@seznam.cz

Papalucha na horách