Duha Bartoňka

DULŠ

Termín tábora: 16. – 25. 7. 2017
Místo tábora: tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
Pro koho je tábor určen: mládež od 14 let a starší, zkušenější:)
Cena: 1500 Kč pro členy Duhy při přihlášení do 15. 5. 2017 (1900 Kč při pozdějším přihlášení); 2200 Kč pro ostatní při přihlášení do 15. 5. 2017 (2600 při pozdějším přihlášení)

Popis tábora:
DULŠ, neboli Duhová letní škola, je tábor určený pro mladé lidi, kteří si rádi hrají, poznávají nové a netradiční aktivity, není jim cizí zábava a bezva parta. Tábor je rozdělen do několika okruhů, které se vzájemně doplňují a překrývají. Jedná se o okruh herní, vzdělávací a zážitkový. V herním okruhu si účastníci projdou souborem her a aktivit, které mohou použít ve své táborové nebo oddílové praxi. Vzdělávací seznámí účastníky s táborovou problematikou – připraveny jsou přednášky z táborové pedagogiky a psychologie, seznámíme se se základy zdravovědy i bezpečnosti práce. A v neposlední řadě projdeme několika zážitkovými programy (lezení, voda, poznání sebe sama…). Je opravdu na co se těšit!
Fotky z předchozích ročníků:  DULŠ 2016

Dulš_plakát

Co máme v plánu?

Spoustu akcí!

Abyste byli v obraze a věděli jste, na co se máte připravit, zveřejňujeme již známé termíny víkendovek, táborů a dalších akcí.

7. – 9. 4. Víkend her

21. – 23. 4. Školení hlavních vedoucích

30. 6. – 9. 7. Tábor u moře v Itálii

16. – 25. 7. Tábor DULŠ

10. – 19. 8. Šlápota „Harry Potter“

20. – 26. 8. Střelecký tábor PIF-PAF „Nerf“

Dále chystáme Velikonoční tábor v období velikonočních prázdnin, Lezecký kemp v měsíci červnu a spoustu menších jednodenních akcí!

Víkend her 3 Duhové tábory letákŠlápota PIF-PAF

 

Letní tábory

Určitě jste si všimli, že poctivě pracujeme na nabídce letních táborů. Veškeré táborové informace najdete v záložce Letní tábory, kterou najdete v horní liště. Kdyby se náhodou stalo, že jsme na nějakou informaci zapomněli, určitě se nám ozvěte na email duhanachod@seznam.cz. Rádi Vám odpovíme ;)

Čekáme na přihlášky, léto je sice ještě daleko, ale ten správný tábor můžete vybrat už teď ;)

A nezapomeňte! S námi platí, že kdo se včas přihlásí, tak šetří;)

Duhové_tábory_ceny

Tábory 2014

Pojeďte s námi v létě na tábor! Nabídka je široká, stačí si jen vybrat. Kompletní nabídka táborů je v sekci Letní tábory;)

Duhová lesní škola 2014

Prázdniny se blíží, pojďte si v diáři zarezervovat termín 11. – 20. 7. 2014, protože bude DULŠka! Pojeďte s námi na tábor, kde se rozhodně nebudete nudit, poznáte spoustu her a naučíte se nové věci;)

DuLŠ 2

DuLŠ 2 (Duhová lesní škola) s podtitulem „Zaujmi, bav a tvoř“, je tábor pro zkušenější instruktory a vedoucí od 16 let, kteří chtějí načerpat novou inspiraci  a naučit se něco nového. Termín tábora je 13. – 22. 7. 2013. Kromě dalších, nových her, pro vás budou připraveny odbornější a praktičtější přednášky. Nebudou chybět adrenalinové aktivity, jako je lezení nebo sjíždění řeky. Samozřejmě se dozvíte více o tvoření her pro všechny věkové skupiny a možnostech jejich obměn.

Přihlásit se můžete na www.decko-nachod.cz. Více informací získáte v přiloženém letáku, nebo na 775 223 292

DULŠ 1: Poznej sám sebe

DuLŠ 1 (Duhová lesní škola) je tábor určený pro mládež od 14 let a začínající instruktory. Termín tábora je 13. – 22. 7. 2013. Součástí programu jsou 3 okruhy. První okruh je hrací – nabízíme účastníkům široké spektrum her, které mohou využívat v táborové praxi. V dalším okruhu – odborném – získají základní znalosti, které by jako intruktoři při práci s dětmi měli znát (pedagogika, zdravověda, bezpečnost práce). Třetí okruh je okruh zážitkový, ve kterém nabídneme účastníkům netradiční adrenalinové aktivity, které jim pomohou poznat jejich hranice a poznat tak sami sebe.

Pokud byste měli zájem, neváhejte a přihlaste se stránkách SVČ Déčka Náchod: www.decko-nachod.cz. Pro bližší informace volejte na tel. 775 223 292.

Budeme se na Vás těšit;)

Velikonoční tábor „TV Velikonoce“

Duha Bartoňka zve všechny kluky a holky ve věku 5 – 15 let na velikonoční tábor TV VELIKONOCE, který se koná v termínu 27. – 31. 3. 2013. Těšit se můžete nejen na tradiční aktivity, jakými jsou pletení pomlázek a zdobení vajíček! Čeká na Vás 5 dní plných bezva her a aktivit, které jsou inspirovány rozličnými televizními pořady. Rozhodně vás ale nečeká posedávání u televize! S námi se za 5 dní pořádně vyřádíte!

Podrobnější informace získáte v přiloženém plakátku nebo na telefonu 775 223 292

Tábor v zahraničí – Itálie

Pojeďte s námi na tábor plný slunce, vody a pohodičky na pláži!

Kdy? 28. 6. – 7.7. 2013

Kde? Kemp San Francesco, Itálie

Těšit se můžete na moře zábavy nejen v moři a u bazénu! Nově nabízíme výlet do největšího zábavného parku: Gardaland. S námi rozhodně nudu na pláži nezažijete;) Více informací se dozvíte z přiloženého plakátku.

Letní tábor Šlápota

Pojeďte s námi na tábor Šlápota: Vesmírná Odysea, který se koná 8. – 17. 8. 2013. Čeká Vás výprava do hlubokého Vesmíru! Objevíte nové planety, setkáte se s mimozemšťany a zažijete spoustu dobrodružství na misi, která má zachránit planetu Zemi. Neváhejte, a přidejte se k nám!