Duha Bartoňka

Letní tábory

NA TÁBORY SE MŮŽETE HLÁSIT UŽ 1. ÚNORA! NEVÁHEJTE, PROTOŽE KDO ZAVÁHÁ, NEJEDE :)

Nabídku táborů pro rok 2021 naleznete právě zde!
Tábor u moře v Chorvatsku
Dulš
Lezecký tábor „Dotkni se nebe“
Šlápota „Robin Hood, král zbojníků“
Střelecký tábor PIF-PAF „Nerf a airsoft“

Jak s námi jet na tábor? Úplně jednoduše!
1.) Vybrat si tábor z naší nabídky, kterou naleznete níže;
2.) Přihlásit se přes nový přihlašovací systém Domeček;
3.) Zaplatit poplatek za tábor na číslo účtu: 255078088/0300;
4.) Vyčkat na instrukce, které Vám zašleme před začátkem tábora (květen – červen) emailem;
5.) Zabalit kufry (nebo batohy) a vyrazit s námi:).

Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro doktora: Zdravotní způsobilost

Potvrzení o bezinfekčnosti: Bezinfekčnost

Platba:

Potvrzením Vaší přihlášky se stává přihláška na tábor závaznou. Společně s potvrzením přihlášky Vám budou zaslány instrukce pro platbu. Pokud nebude do 14 dnů od potvrzení o přihlášení provedena platba zálohy 500 Kč (u tábora v zahraničí záloha 2500 Kč), máme právo Vás odhlásit a Vaše místo obsadit dalšími přihlášenými. Celou částku je nutné zaplatit do 30. 5. 2021 (u tábora v Chorvatsku do 30. 4. 2021).
U platby nezapomeňte uvést variabilní symbol, který Vám zašleme zároveň s potvrzením přihlášky.
POZOR! U tábora v zahraničí činí záloha 2500 Kč!

Je výhodné zajímat se včas! Tábory, na které se přihlásíte a zaplatíte zálohu do 31. 3., jsou levnější! Pro tábor v zahraničí – nižší cena při přihlášení a zaplacení zálohy do 28. 2. 2021! 

Chcete získat slevu na tábor?
- včasně se přihlaste a uhraďte zálohu (rozdíl mezi včasným přihlášením na tábor a pozdějším přihlášení na tábor je až 500 Kč)
- člen oddílu Duha Bartoňka/u Dulš člen Duhy (rozdíl mezi cenou pro členy a nečleny je 300 Kč, u tábora Dulš 800 Kč)

Stornopoplatky pro tábory v ČR:
- 500 Kč, pokud nám zašlete odhlášku do 15. 5. 2021
- 30% z ceny tábora, pokud nám pošlete odhlášku do 30. 6. 2021
- 50% z ceny tábora, pokud nám pošlete odhlášku nejpozději 14 dní před začátkem tábora
Později se platba za tábor nevrací (pokud se nejedná o závažné zdravotní důvody). U závažných důvodů budeme vracet platbu poníženou o již pořízené náklady za tábor.

Co když Covid v létě zhatí tábory?
Nebojte, jsme připraveni vracet 100% platby. Ale! Covid storno bude uplatněno pouze v případě, že letní tábory budou vládními opatřeními zakázány. Vrácení 100% platby mohou zabránit smluvní podmínky s pronajímatelem tábořiště a případné již pořízené náklady na tábor.

Stornopodmínky pro tábor v zahraničí (dle smluvních podmínek CK):
- Odstoupení do 120 dnů od termínu zahájení tábora: – 10% z ceny tábora
- Odstoupení do 90 dnů od termínu zahájení zájezdu: – 20% z ceny tábora
- Odstoupení do 60 dnů od termínu zahájení zájezdu: – 40% z ceny tábora
- Odstoupení do 15 dnů od termínu zahájení zájezdu: – 85% z ceny tábora
- V případě, že odhlášení bude doručeno ve lhůtě kratší jak 15 dní od termínu zahájení tábora, nebo účastník nenastoupí na tábor je stornopoplatek 100% ceny tábora

Storno COVID u tábora v zahraničí: V případě storna z jasně daných důvodů/omezení níže vyjmenovaných má zákazník právo na vrácení všech uhrazených plateb nejpozději do 14 dnů od provedeného storna. Jedná se pouze o platby provedené po podpisu tohoto dodatku s CK na letošní rok. Storno tábora je nutno provést písemnou formou – prokazatelně doručenou.
Storno podmínky „COVID“ platné minimálně 5 dní maximálně 2 dny před zahájením tábora:
- Uzavření hranic (případně nemožnosti průjezdu přes tranzitní země bez možnosti jiné trasy)
- Nutnost nastoupit do karantény při příjezdu do destinace či po návratu do ČR (bez alternativy testu)

DOMEČEK!

Domeček je systém, který jsme v roce 2020 testovali a poměrně se nám osvědčil, takže přihlašování proběhne opět přes tento systém. Pro Vás, kteří jste se přes něj hlásili i vloni, to má velkou výhodu – přihlášení na tábor/akci by mělo být výrazně rychlejší, protože si Vámi zadané údaje systém pamatuje. Zároveň přesně uvidíte jakou částku pod jakým variabilním symbolem máte platit. Pokud byste potřebovali poradit, napište nám email, zkusíme Vám s tím poradit.

https://duhabartonka.iddm.cz/prihlaseni

Tak a teď už pojďme na nabídku táborů!

Tábor u moře

Termín tábora: 25. 6. – 4. 7. 2021 (10 dní)
Místo tábora: Kemp Park Soline (Biograd na Moru)
Pro koho je tábor určen: děti a mládež 8 – 26 let, plavci!
Cena: 
*8900 Kč pro členy Duhy (9200 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 2500 Kč do 28. 2. 2021;
*9400 Kč pro členy Duhy (9700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 2500 Kč po 28. 2. 2021.
Tábor musí být uhrazen do 30. 4. 2021!

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, stravu formou plné penze, materiál, vybavení, program, vedoucí, táborové triko, odměny a režie.
Cena nezahrnuje: výlety na přání, aquapark a bazény, pojištění do zahraničí

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Tábor pro kluky a holky, kteří milují moře, sluníčko a tak trochu jiný typ tábora :) Poprvé vyrážíme s táborem u moře do Chorvatska a jsme opravdu natěšení na nové místo, na to, co pro nás Chorvatsko nabízí. Jedna část dne bude věnována sportovním aktivitám a celotáborové hře, kterou dovezeme i do Chorvatska. Protože koho by bavilo povalovat se jen na pláži, že jo? Samozřejmě, že pokud s námi pojede nějaký dospělák, tomu to povalování samozřejmě umožníme (pokud bude chtít). Mimo aktivity na suchu i ve vodě a sportovní aktivity mohou zájemci navštívit nedaleký Fun Park Biograd, kam jeden den určitě vyrazíme (taková menší italská Mirabilandie, která je ale v docházkové vzdálenosti od kempu). Nabídneme také výlet do Národního parku Krka, kde se podíváme na parádní vodopády, pod kterými se dá i vykoupat. Dále nabídneme výlet lodí okolo nedalekých ostrovů, na lodi bude zajištěn oběd a možné bude koupat se a skákat z lodi do moře . Prostě je na co se těšit :) A rozhodně tábor nebude jen o sluníčkování a koupání :)

Letovisko a okolí:
Vyrážíme do kempu Park Soline blízko městečka Biograd na Moru. Ubytováni budeme v mobilhomech, které budou klimatizovány (jupí!). Kemp nabízí kvalitní ubytování, sportovní vyžití, restaurace, supermarket…U kempu je bazén s tobogány. Kemp leží v zátoce Soline, která má oblázkovou pláž a mírný vstup do moře. Dno je písčitooblázkové.

Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z posledního ročníku:  Itálie 2019
Plakát na letošní ročník:

DULŠ „Dobití baterek“

Termín tábora: 17. – 26. 7. 2021 (10 dní)
Místo tábora: tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
Pro koho je tábor určen: mládež od 14 let do 24 let:)
Cena:
*2000 Kč pro členy Duhy (2800 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2021;
*2400 Kč pro členy Duhy (3200 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2021.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení, vstupy, lodě, jízdné, program, lektorné, táborové triko, odměny, režie

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
DULŠ, neboli Duhová letní škola, je tábor určený pro mladé lidi, kteří si rádi hrají, poznávají nové a netradiční aktivity, není jim cizí zábava a bezva parta. Tábor je rozdělen do několika okruhů, které se vzájemně doplňují a překrývají. Jedná se o okruh herní, vzdělávací a zážitkový. V herním okruhu si účastníci projdou souborem her a aktivit, které mohou použít ve své táborové nebo oddílové praxi. Účastníci prožijí nové praktické různě zaměřené hry a herní aktivity pro každou příležitost. netradičních programů, zážitkových aktivit, her do přírody či budovy, dále drobničky, deskové hry na živo, seznamky, „orvávačky“, psychohry, a mnoho jiného. Získáš soubor různě zaměřených her pro každou příležitost, tzv. „dobiješ“ baterky novými nápady a aktivitami. Vzdělávací seznámí účastníky s táborovou problematikou – připraveny jsou přednášky z táborové pedagogiky a psychologie, seznámíme se se základy zdravovědy i bezpečnosti práce, dále budou mít účastníci možnost projít si workshopem zaměřeným na stavbu lanových překážek a také se naučí, jak bezpečně střílet ze zbraní, se kterými se na táboře děti běžně setkávají. A v neposlední řadě projdeme několika zážitkovými programy (lezení, voda, poznání sebe sama…). Je opravdu na co se těšit! Dobití baterek na 200% zaručeno ;)
Ubytování:
Děti jsou ubytovány v chatkách. Tábor je vybaven dřevěnou srubovou klubovnou, jídelnou, kuchyní, bazénem, sprchou a suchými záchody. V okolí se nacházejí Jiráskovy skály s krásným skalním jezírkem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich, Vlastimil „Cíba“ Pibil, Míla Lenfeld, Lůca Rýdlová a další kvalifikovaní lektoři
Fotky z loňského ročníku:  DULŠ 2020
Plakát na letošní ročník: 

Lezecký tábor „Dotkni se nebe“

Termín tábora: 26. – 31. 7. 2021 (6 dní)
Místo tábora: tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
Pro koho je tábor určen: kluci a holky 9 – 14 let
Cena: 
*2450 Kč pro členy Duhy (2750 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2021;
*2850 Kč pro členy Duhy (3150 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2021.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, lezecké a outdoorové vybavení, jízdné, vedoucí, táborové triko a odměny, program, režie

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Lezecký tábor pro kluky a holky od 10 let nadšené do veškerých lanových aktivit. Užijeme si lezení po skalách, po stromech, na bedýnky, překonávání nízkých a vysokých překážek, nebude chybět lanovka přes vodu, létání na laně, vodní programy, praktické uzle, netradiční hry a bojovky v lese i ve skalách, a mnohé další zážitkové aktivity. Spaní v chatce, ale v případě zájmu jednu noc i na stromech;) Prostě s lanem vše překonáš! A díky nižšímu počtu dětí na táboře můžete očekávat individuální přístup.
Ubytování:
Děti jsou ubytovány v chatkách. Tábor je vybaven dřevěnou srubovou klubovnou, jídelnou, kuchyní, bazénem, sprchou a suchými záchody. V okolí se nacházejí Jiráskovy skály s krásným skalním jezírkem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z loňského ročníku: Lezecký tábor 2020
Plakát na letošní ročník: 

Šlápota „Robin Hood, král zbojníků“ 

Termín tábora: 12. – 21. 8. 2021 (10 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 6 – 16 let
Cena:
*2700 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3000 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2021;
*3100 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3400 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2021.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení, vstupy, jízdné, vedoucí, program, táborové triko a odměny, režie.

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Tábor pro kluky a holky 6 – 16 let s dlouholetou tradicí. Tentokrát se se šlápoťáky připojíme k družině Robina Hooda, která měla odvahu, ovládala boj s lukem i mečem, uměla se o sebe postarat a věřila a konala v dobro. Neváhej a pojeď s námi prožít dobrodružství, které nás na naší desetidenní cestě může potkat. Budeme objevovat nepoznané, čelit různým nástrahám a užívat si hry a bojovky zaměřené na celotáborovou hru. Nebudou chybět ani střelecké dovednosti, larpové soubouje s lukem, zážitkové programy, aktivity v přírodě, skály, netradiční soutěže, míčové hry, nerf a airsoft střílečky, harc, malování, koupání, diskotéka, pouť a plno dobrodružství a zábavy.
Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z loňského roku: Šlápota 2020
Plakát na letošní ročník:

Střelecký tábor PIF-PAF „Nerf a airsoft“

Termín tábora: 22.- 28. 8. 2021 (7 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 8 – 16 let
Cena: 
*2550 Kč pro členy Duhy Bartoňka (2850 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2021;
*2950 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3250 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2021.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení, náboje, vstupy, jízdné, vedoucí, program, táborové triko a odměny, režii.

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Tábor pro akční kluky a holky zaměřený na každodenní střílečky a taktické souboje se zbraněmi. Střelecký tábor, jak již název vypovídá, je tábor, kde se děti každý den budou věnovat střelbě z různých zbraní (vzduchovka, airsoft, plynová pistole, luk, kuše, prak, flusačka, nerfky…). Budou každým dnem zdokonalovat své střelecké dovednosti projdou každodenním soubojem a střílečkou se zbraní Nerf a Airsoft. Tábor ovšem nebude jen o střílení, připraven bude bohatý program plný bojovek v lese, nerfkových soubojů, děti se poperou s nočním přespáním mimo tábor nebo se na chvíli seznámí s pravidly larpového souboje a života. No a ke konci tábora nás čeká diskotéka nebo pouť. Je prostě na co se těšit:)
Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z předchozích ročníků:  PIF-PAF 2020

Vodák pro rodiny s dětmi

Termín tábora: hledáme vhodný termín
Místo tábora: nějaká řeka v ČR
Pro koho je tábor určen: rodiny s dětmi od 3 let
Cena: 
Připravujeme podrobnosti

Cena zahrnuje: půjčovné lodí, ubytování, materiál, výuku, program, vedoucí, triko a režii.

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Na základě loňských zkušeností, kdy místo tábora u moře (který nemohl s ohledem na epidemiologických opatření proběhnout) jsme zorganizovali Vodák na Vltavě i letos na přání rodin chystáme tuto akci uskutečnit. Termín a výběr řeky bude včas zveřejněn. Tábor je určen pro nadšené a pohodové rodiny, co si chtějí s dětmi od 3 let prožít bezva dny na vodě, vydovádět se na jezech, užít si netradiční i vodní hry a pohodu u večerních táboráku s kytarou J