Duha Bartoňka

Letní tábory

NA TÁBORY SE MŮŽETE HLÁSIT UŽ 1. ÚNORA! NEVÁHEJTE, PROTOŽE KDO ZAVÁHÁ, NEJEDE :)

Nabídku táborů pro rok 2019 naleznete právě zde! Jak s námi jet na tábor? Úplně jednoduše!

1.) Vybrat si tábor z naší nabídky, kterou naleznete níže;
2.) Vyplnit přihlášku, která na Vás čeká pod každým táborem;
3.) Poslat přihlášku na email: duhanachod@seznam.cz;
4.) Zaplatit poplatek za tábor na číslo účtu: 255078088/0300;
5.) Vyčkat na instrukce, které Vám zašleme před začátkem tábora (květen – červen) emailem;
6.) Zabalit kufry (nebo batohy) a vyrazit s námi:).
A na konec ještě pár důležitých informací!

Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro doktora: Zdravotní způsobilost

Potvrzení o bezinfekčnosti: Bezinfekčnost

Platba:

Přihláška slouží jako rezervace, proto prosíme o co nejrychlejší zaplacení zálohy 500 Kč (případně celé částky ceny tábora) na náš účet. Jakmile bude zaplacena záloha (případně celá částka), je přihláška považována za závaznou! Celou částku je nutné zaplatit do 31. 5. 2019. U platby nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte a tábor, na který jede.
POZOR! U Tábora u moře v Itálii činí záloha 1500 Kč!

Je výhodné zajímat se včas! Tábory, na které se přihlásíte a zaplatíte zálohu do 31. 3., jsou levnější! Nižší cena pro Tábor u moře v Itálii je pouze do 28. 2.!

Stornopoplatky:
- 500 Kč, pokud nám zašlete odhlášku do 31. 5. 2019 (1500 Kč u Tábora u moře v Itálii)
- 30% z ceny tábora, pokud nám pošlete odhlášku nejpozději 14 dní před začátkem tábora
- 50% z ceny tábora, pokud nám pošlete odhlášku nejpozději 7 dní před začátkem tábora
Později se platba za tábor nevrací, můžete ale za sebe sehnat náhradu.
O odhlášky si pište na email: duhanachod@seznam.cz.

Kdyby se Vám na emailu neobjevila odpověď a potvrzení o přijetí přihlášek Vašich dětí hned, nepanikařte – máme svá zaměstnání a letním táborům věnujeme svůj volný čas a ne vždy se k počítači a oddílu dostaneme každý  večer. Děkujeme za pochopení :) 

Tak a teď už pojďme na nabídku táborů!

Duhové tábory leták barevné

Tábor u moře v Itálii

Termín tábora: 28. 6. – 7. 7. 2019 (10 dní)
Místo tábora: Kemp Mare Pineta (Itálie)
Pro koho je tábor určen: děti a mládež 8 – 26 let, plavci!
Cena:
*6400 Kč pro členy Duhy Bartoňka (6700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 1500 Kč do 28. 2. 2019;
*6900 Kč pro členy Duhy Bartoňka (7200 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 1500 Kč po 28. 2. 2019.
Cena zahrnuje: 5x denně stravu, pitný režim, dopravu, ubytování, materiál, odměny, režii, pojištění Duhy, 1x vstup na mořskou atrakci, 1x vstup do bazénového komplexu a něco na památku:)
V ceně nejsou zahrnuty fakultativní výlety, pojištění do zahraničí, návštěva Mirabilandie a vstup do bazénového komplexu v kempu.
Přihláška: 
TÁBORY 2019 (.doc)
TÁBORY 2019 (.pdf)

Popis tábora:
Tábor v Itálii u moře je bezva tip pro děti a mládež, kteří milují sluníčko, vodu, teplo a bezva partu:) Připravený je program u moře, bazénu, na pláži – nečekejte 10 dní prolenošených na pláži, ale plno aktivit, které zpestří každou část dne. Jen tak pro představu, co nás kromě koupání čeká: netradiční hry a aktivity v moři, na pláži i na loďkách; aquazumba, aerobic, tanec, spaní na pláži, masáže,vyrábění masek; dovádění ve skateparku; turnaje ve fotbálku, plážovém volejbalu, přehazované; tenis, petanque, golf…Nestačí? Tak vězte, že pokud bude zájem, můžeme se vypravit na výlet do zábavního parku Mirabilandie + Mirabeach, kde se vydovádíme na množství horských drah a atrakcí.
Letovisko a okolí:
Kemp Mare Pineta mezi Benátkami a San Marinem. Jedná se o kemp se 4 hvězdičkami, a najdeme v něm nové bazény, občerstvení se super pizzou, obchůdky a neodolatelnou zmrzlinu. Přímo na pláži je hřiště na fotbal, volejbal, vodní atrakce a každý den tu probíhají animační programy! Děti jsou ubytovány v mobil-homech pro 6 osob. Součástí mobil-homu jsou 2 ložnice, malý obývák, sprcha s WC, vybavený kuchyňský koutek, lednice, venku zahradní stolek a židle. V Itálii na nás čekají jemně písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, kde se minimálně jednou za tábor objeví super vlny na dovádění:)
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z loňského ročníku:  Itálie 2018
Plakát na letošní ročník: 

DULŠ „Dobití baterek“

Termín tábora: 14. – 23. 7. 2019 (10 dní)
Místo tábora: tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
Pro koho je tábor určen: mládež od 14 let do 24 let:)
Cena:
*2000 Kč pro členy Duhy (2700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2019;
*2400 Kč pro členy Duhy (3100 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2019.

Přihláška: 
DULŠ 2019 (.doc)
DULŠ 2019 (.pdf)

Popis tábora:
DULŠ, neboli Duhová letní škola, je tábor určený pro mladé lidi, kteří si rádi hrají, poznávají nové a netradiční aktivity, není jim cizí zábava a bezva parta. Tábor je rozdělen do několika okruhů, které se vzájemně doplňují a překrývají. Jedná se o okruh herní, vzdělávací a zážitkový. V herním okruhu si účastníci projdou souborem her a aktivit, které mohou použít ve své táborové nebo oddílové praxi. Účastníci prožijí nové praktické různě zaměřené hry a herní aktivity pro každou příležitost. Vzdělávací seznámí účastníky s táborovou problematikou – připraveny jsou přednášky z táborové pedagogiky a psychologie, seznámíme se se základy zdravovědy i bezpečnosti práce, dále budou mít účastníci možnost projít si workshopem zaměřeným na stavbu lanových překážek a také se naučí, jak bezpečně střílet ze zbraní, se kterými se na táboře děti běžně setkávají. A v neposlední řadě projdeme několika zážitkovými programy (lezení, voda, poznání sebe sama…). Je opravdu na co se těšit! Dobití baterek na 200% zaručeno ;)
Ubytování:
Děti jsou ubytovány v chatkách. Tábor je vybaven dřevěnou srubovou klubovnou, jídelnou, kuchyní, bazénem, sprchou a suchými záchody. V okolí se nacházejí Jiráskovy skály s krásným skalním jezírkem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z loňského ročníku:  DULŠ 2018
Plakát na letošní ročník: 

Šlápota „Indiáni“ – MÁME PLNO!

Termín tábora: 8. – 17. 8. 2019 (10 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 6 – 17 let
Cena:
*2400 Kč pro členy Duhy Bartoňka (2700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2019;
*2800 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3100 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2019.
Přihláška: 
TÁBORY 2019 (.doc)
TÁBORY 2019 (.pdf)

Popis tábora:
Letní tábor Šlápota, to je tábor s tradicí – tento rok již 25. ročník! Kluci a holky z celého kraje se na Šlápotu rok co rok moc rádi vrací:) Tento rok se vydáme na Divoký západ, kde zcela určitě narazíme na Indiány, kteří nám předají něco ze svých vědomostí, provedou nás divokou krajinou a nechají nás nahlédnout do jejich zajímavého světa. No a na co se jinak těšit? Samozřejmě na spoustu her, bojovek (samozřejmě i s nerfkami či airsoftkami), střelecké dovednosti i z indiánských zbraní, netradiční sporty (bumperball, tchoukball a další), nebude chybět ani nějaké výtvarné vyžití, dvoudenní výlet se spaním pod širákem, kdy děti poznají krásy okolí. A ke konci tábora nebude chybět diskotéka, nebo tradiční pouť! Zabalte kufry, Indiáni už na nás čekají!
Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z loňského roku: Šlápota 2018
Plakát na letošní ročník:

Střelecký tábor PIF-PAF „Nerf“ – MÁME PLNO!

Termín tábora: 18.- 24. 8. 2019 (7 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 8 – 16 let
Cena: 
*2300 Kč pro členy Duhy Bartoňka (2600 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč do 31. 3. 2019;
*2700 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3000 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 500 Kč po 31. 3. 2019.
Přihláška: 
TÁBORY 2019 (.doc)
TÁBORY 2019 (.pdf)

Popis tábora:
Střelecký tábor, jak již název vypovídá, je tábor, kde se děti každý den budou věnovat střelbě z různých zbraní (vzduchovka, airsoft, plynová pistole, luk, kuše, prak, flusačka, nerfky…). Budou každým dnem zdokonalovat své střelecké dovednosti projdou každodenním soubojem a střílečkou se zbraní Nerf a Airsoft. Tábor ovšem nebude jen o střílení, připraven bude bohatý program plný bojovek v lese, nerfkových soubojů, děti se poperou s nočním přespáním mimo tábor nebo se na chvíli seznámí s pravidly larpového souboje a života. No a ke konci tábora nás čeká diskotéka nebo pouť. Je prostě na co se těšit:)
Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z předchozích ročníků:  PIF-PAF 2018