Duha Bartoňka

Letní tábory

NA TÁBORY SE MŮŽETE HLÁSIT UŽ 1. ÚNORA! NEVÁHEJTE, PROTOŽE KDO ZAVÁHÁ, NEJEDE :)

Jak s námi jet na tábor? Úplně jednoduše!

1.) Vybrat si tábor z naší nabídky, kterou naleznete níže;
2.) Přihlásit se přes přihlašovací systém Domeček (https://duhabartonka.iddm.cz/prihlaseni);
3.) Zaplatit poplatek za tábor na číslo účtu: 255078088/0300;
4.) Zabalit kufry (nebo batohy) a vyrazit s námi:).

Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro doktora: Zdravotní způsobilost

Potvrzení o bezinfekčnosti: Bezinfekčnost

Přihlášení: https://duhabartonka.iddm.cz/prihlaseni

Platba:

Potvrzením Vaší přihlášky se stává přihláška na tábor závaznou. Společně s potvrzením přihlášky Vám budou zaslány instrukce pro platbu. Zálohu je třeba uhradit do 14 dnů ode dne přijetí přihlášky. Záloha pro tábory v ČR činí 800 Kč, záloha pro tábor v zahraničí je 3 500,- Kč. Celou částku je nutné zaplatit do 31. 5. 2024.
U platby nezapomeňte uvést variabilní symbol, který Vám zašleme zároveň s potvrzením přihlášky.

Je výhodné zajímat se včas! Tábory, na které se přihlásíte a zaplatíte zálohu do 31. 3. 2024, jsou levnější! 

Chcete získat slevu na tábor?
- včasně se přihlaste a uhraďte zálohu (rozdíl mezi včasným přihlášením na tábor a pozdějším přihlášení na tábor je až 500 Kč)
- člen oddílu Duha Bartoňka/u Dulš člen Duhy (rozdíl mezi cenou pro členy a nečleny je 300 Kč, u tábora Dulš 1000 Kč)

Stornopoplatky pro tábory v ČR:
- 800 Kč, pokud nám zašlete odhlášku do 15. 5. 2024
- 30% z ceny tábora, pokud nám pošlete odhlášku 30 dní před začátkem tábora
- 50% z ceny tábora, pokud nám pošlete odhlášku nejpozději 14 dní před začátkem tábora
Později se platba za tábor nevrací (pokud se nejedná o závažné zdravotní důvody). U závažných důvodů budeme vracet platbu poníženou o již pořízené náklady za tábor.

Tábor u moře v zahraničí

Termín tábora: 28. 6. – 7. 7. 2024
Místo tábora: Chorvatsko, kemp Zelena Laguna – Bijela Uvala
Pro koho je tábor určen: děti a mládež ve věku 9-26 let, plavci!
Cena: 
* 12 500 Kč pro členy oddílu do 11 let včetně (12 800 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 3 500 Kč do 28. 2. 2024

* 13 000 Kč pro členy oddílu do 11 let včetně (13 300 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení později

* 13 000 Kč pro členy oddílu do 17 let včetně (13 300 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 3 500 Kč do 28. 2. 2024

* 13 500 Kč pro členy oddílu do 17 let včetně (13 800 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení později

* 13 900 Kč pro 18+ v případě přihlášení a zaplacení zálohy 3 500 Kč do 28. 2. 2024

* 14 400 Kč pro 18+ v případě přihlášení později

Cena zahrnuje: dopravu, ubytování, bazény v kempu, strava formou rozšířené polopenze, pití, materiál, vybavení na hry, táborové triko, program, vedoucí, odměny.

Přihláška: https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:

Tábor pro kluky a holky, kteří mají rádi teplo, pláže, moře, relax, diskotéky, tanec, plážové sporty a tak dále. Pojedeme opět do kempu Zelena Laguna – Bijela Uvala kousek od Poreče. Kemp je vybaven 4 bazény, sportovišti, obchůdky, zmrzlinou i pizzou. Pláže nabízejí nádherné zátoky, čiré moře, nafukovací skákadla v moři či skákací věže. Pláže jsou písčitooblázkové s pozvolným vstupem do vody.

V případě zájmu je dále možnost nabídnout: výlet lodí po okolních ostrovech s koupáním a skákáním do moře, výlet za delfíny, výlet do velkého aquaparku či zábavného centra, výlet do Poreče, jízdy na kruzích za motorovým člunem, jízdu na vodním skútru a mnohé jiné.

Ubytování v krásném moderním klimatizovaným mobil-homu (2 ložnice, obývací pokoj, 2x WC, sprcha, kuchyňka, TV se satelitem).

Tábor určen pro plavce!

Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a další kvalifikovaní lektoři

Fotky z loňského ročníku: Fotky :)

DULŠ 1 „Dobití baterek“

Termín tábora: 13. – 22. 7. 2024 (10 dní)
Místo tábora: tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
Pro koho je tábor určen: mládež od 14 let do 21 let
Cena: 
* 2700 Kč pro členy Duhy (3700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč do 31. 3. 2024
* 3200 Kč pro členy Duhy (4200 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč po 31. 3. 2024

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení na lezení, lodě a outdoorové programy, vstupy, lodě, jízdné, program, lektorné, táborové triko, odměny, režie

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:

Zážitkový a vzdělávací tábor pro mládež, instruktory a začínající vedoucí od 14 do 21 let. Během 10 dnů zažiješ a osobně vyzkoušíš moře netradičních programů, zážitkových aktivit, her do přírody či budovy, dále drobničky, deskové hry na živo, seznamky, „orvávačky“, psychohry, a mnoho jiného. Získáš soubor různě zaměřených her pro každou příležitost, tzv. „dobiješ“ baterky novými nápady a aktivitami. Poznáš jak stavět lanové překážky, jaké veškeré střelecké aktivity můžeš vyzkoušet, základy psychologie, bezpečnosti při práci s dětmi, zdravovědy, jak pracovat s dětmi a skupinou a jiné praktické workshopy. Navíc si vyzkoušíš mírně adrenalinové aktivity, jako lezení po skalách, vodáctví, spaní na stromě, lezení na pivní bedýnky a jiné netradiční programy. Poznáš jak tvořit vlastní hru, či program pro různé skupiny dětí v oddíle či na táboře. Nebudou chybět ani masáže, hudba, táborák a jako vždy něco nového ještě nepoznaného s bezva partou mladých účastníků a vedoucích.

Ubytování:

Děti jsou ubytovány v chatkách. Tábor je vybaven dřevěnou srubovou klubovnou, jídelnou, kuchyní, bazénem, sprchou a suchými záchody. V okolí se nacházejí Jiráskovy skály s krásným skalním jezírkem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich, Vlastimil „Cíba“ Pibil, Míla Lenfeld, Karel Hašek a další kvalifikovaní lektoři
Fotky z loňského ročníku: Fotky :)  

Lezecký tábor „Dotkni se nebe“

Termín tábora: 22. – 28. 7. 2024 (7 dní)
Místo tábora: tábořiště Jívka – Studnice (blízko osady Skály)
Pro koho je tábor určen: kluci a holky 9 – 16 let

Cena: 
* 3 800 Kč pro členy Duhy Bartoňka (4 100 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč do 31. 3. 2024
* 4 300 Kč pro členy Duhy Bartoňka (4 600 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč po 31. 3. 2024

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, lezecké a outdoorové vybavení, jízdné, vedoucí, táborové triko a odměny, program, režie

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Lezecký tábor pro kluky a holky od 9 let nadšené do veškerých lanových aktivit, kteří se nebojí výšek. Užijeme si lezení po skalách, po stromech, na bedýnky, překonávání nízkých a vysokých překážek, nebude chybět lanovka přes vodu, létání na laně, vodní programy, praktické uzle, netradiční hry a bojovky v lese i ve skalách, a mnohé další zážitkové aktivity. Spaní v chatce, ale v případě zájmu jednu noc i na stromech;) Prostě s lanem vše překonáš! Tábor pro akční děti, které se nebojí výšek a mají zájem lézt a zdokonalovat se v lezeckých dovednostech. Díky nižší kapacitě individuálnější přístup.
Ubytování:
Děti jsou ubytovány v chatkách. Tábor je vybaven dřevěnou srubovou klubovnou, jídelnou, kuchyní, bazénem, sprchou a suchými záchody. V okolí se nacházejí Jiráskovy skály s krásným skalním jezírkem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich, Anna Špreňarová, Jan Závodný, Eliška Kačerová a další kvalifikovaní vedoucí
Fotky z loňského ročníku: Fotky :)
Plakát na letošní ročník: 

Šlápota „Star Wars“ 

Termín tábora: 8. – 17. 8. 2024 (10 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 6 – 17 let
Cena: 
* 3 600 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3 900 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč do 31. 3. 2024
* 4 100 Kč pro členy Duhy Bartoňka (4 400 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč po 31. 3. 2024

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení, vstupy, jízdné, vedoucí, program, táborové triko a odměny, režie.

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Tábor pro kluky a holky 6 – 17 let, na kterém zároveň oslavíme 30 let tábora. Přidej se k nám na nezapomenutelný tábor plný dobrodružství ve světě Star Wars! Čeká na tebe vzrušující výcvik na rytíře Jedi, při kterém budeme společnými silami bránit malého baby Jodu před temnými Sithy a odvrátíme hrozbu, která může změnit celou galaxii. Připrav se na světelné meče, souboje, dobrodružství a spousty zážitků. A nezapomeň, ať tě vždy provází síla.

Kromě celotáborové hry nebudou chybět ani larpové, laser a airsoft souboje a dovednosti, zážitkové programy, pouť a plno zábavy. A hlavně velká diskoparty s překvapením na oslavu 30 let Šlápoty.
Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z loňského roku: Fotky :)

Střelecký tábor PIF-PAF „Nerf, airsoft a larp“

Termín tábora: 18.- 24. 8. 2024 (7 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 8 – 16 let
Cena: 
* 3 400 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3 700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč do 31. 3. 2024
* 3 900 Kč pro členy Duhy Bartoňka (4 200 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč po 31. 3. 2024

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení, náboje, vstupy, jízdné, vedoucí, program, táborové triko a odměny, režii.

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Tábor pro akční kluky a holky 8 až 16 let zaměřený na každodenní střílečky a taktické souboje se zbraněmi Nerf, Airsoft, laserovými pistolemi, larpové luky a šípy; hry a bitvy o pevnost, bunkr a jiné; nebude chybět ani dvou denní bitva; dále zaměření na střelecké dovednosti, techniku střílení z kladkových a reflexních luku, kuše, vzduchovky, foukačky a praku; techniku a bezpečnost střílení, nebudou chybět ani táborové hry a bojovky, harc, diskotéka, pouť a plno zábavy.
Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Bc. Gerd Weinlich a tým kvalifikovaných vedoucích
Fotky z předchozích ročníků: Fotky:)

Expedice „Simpsonovi“

Termín tábora: 18.- 24. 8. 2024 (7 dní)
Místo tábora: Studánka u Vernéřovic
Pro koho je tábor určen: děti 10 – 17 let
Cena: 
* 3 400 Kč pro členy Duhy Bartoňka (3 700 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč do 31. 3. 2024
* 3 900 Kč pro členy Duhy Bartoňka (4 200 Kč pro ostatní) – v případě přihlášení a zaplacení zálohy 800 Kč po 31. 3. 2024

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, materiál, vybavení, náboje, vstupy, jízdné, vedoucí, program, táborové triko a odměny, režii.

Přihláška: 
https://duhabartonka.iddm.cz/

Popis tábora:
Outdoorový tábor pro kluky a holky 10 až 17 let . Zajímá tě, jak to vážně chodí v rodině Simpsonových? Chtěl bys vymyslet nějakou lumpárnu s Bartem? Nebo prožít den s Homerem v továrně pana Burnse? Přidej se k nám a staň se vysněnou postavou ze seriálu Simpsonovi. Město Springfield tě čeká!

Těšit se můžete na tematické i netradiční hry, výlet s přespáním, táborák a spousta nových zážitků a kamarádů.

Ubytování:
Děti budou ubytovány buď ve stanech s podsadou, nebo chatkách. Tábor je vybaven zděnou jídelnou a kuchyní, suchými záchody, umývárnou, sprchami a saunou. Tábor je obklopen lesem.
Vedoucí: Anna Špreňarová, Jan Závodný, Petra Ehlová a Martin Přibil, Garant: Bc. Gerd Weinlich

Fotky z předchozího ročníků: Fotky:)

Chorvatsko leták final Dulš plakát final Lezecký tábor Oddíl final 1 Šlápota 2024 final Airsoft tábor oddíl final plakát Expedice Duha (nový)