Duha Bartoňka

Vánoční víkendovka

Hola hej, hola hej,
prosinec je za dveřmi, tak neváhej…
….a přihlas se na akci,
poslední před Vánoci.

Tradiční víkendovka na horách. Poslední víkend před Vánoci pojedeme na horskou chaloupku, užijeme si sníh, prožijeme společné oddílové Vánoce a zahrajeme si nějaké hry v budově i venku :)

Přihlášky a bližší info najdeš v Domečku: https://duhabartonka.iddm.cz/prihlaseni

Vánoce v Krkonoších

KPZKA

 

Hola hola hej, jsi-li mlaďák, nemeškej!

Připravujeme KPZKU – víkend pro ty, co prošli Dulškou a pro další kamarády, kteří si chtějí užít víkend plný her a netradičních aktivit :)

Spěchej s přihlášením, protože do 6. 10. je akce levnější. Na akci bude použita dotace MŠMT, tak proto je cena velmi příznivá. Zdarec palec a těšíme se!

https://duhabartonka.iddm.cz/prihlaseni KPZ Víkend her a DOTO Dulš

Duhová brána

Duhová brána (22. – 24. 9. 2023) – víkend pro duhové instruktory a vedoucí, popř. mládež od 15 (14) let, co by ráda zkusila roli instruktora, co ráda poznává nové hry, herní aktivity, netradiční programy a nové dovednosti a zkušenosti. Myšlenkou Duhové brány je i sdílení zkušeností napříč duhovými oddíly. Každý účastník si může vybrat z nabídky různě zaměřených praktických workshopů, které ho zajímají a které chce zažít. Na Duhovou bránu je možné jet jako člen oddílu Duha Bartoňka. Člen oddílu je ten co je do oddílu celoročně přihlášen do některých oddílových schůzek/kroužků.
Cena Duhové brány: 400 Kč. Cena je dotovaná Duhou/MŠMT. Cena pro členy oddílu co za oddíl pojedou na Duhovou bránu je 250 Kč. Rozdíl oddíl uhradí jako podporu budoucích instruktorů co se chtějí vzdělávat, poznávat nové hry, dovednosti a zkušenosti
V ceně je: ubytování ve třídách na karimatce a ve spacáku, strava po celou dobu akce, materiál, programy a workshopy, doprovodné programy a pojištění
Doprava: společná. Dle počtu přihlášených buď pojedeme vlakem, nebo společně auty. Dopravu hradí Duha (není to další náklad účastníka)
Je potřeba přihlásit se v IS Domeček na akci ať víme, kolik nás jede a zajistíme dopravu a zároveň na webu Duhové brány.
Odkaz na web Duhové brány zde: https://brana.azduha.cz/ (zde se zaregistrujete/přihlásíte a již si můžete vybírat programy/workshopy, které chcete zažít).

Co je u nás nového?

Letní tábory jsou za námi, moc jsme si je užili. Než jsme se stačili nadechnout, už bylo září a s ním plno otázek na kroužky. Jasně, budou. Jako každý rok :) A letos i něco navíc :) Chápeme, že chcete vědět termíny, mít děti už přihlášené, děláme co můžeme. 

Tak prosím ještě vydržte. Informace ke kroužkům najdete zatím tady na webu, stejně tak jako na letáčku, který je tady u toho příspěvku. Přihlašování bude opět přes IS Domeček, jakmile tam naboucháme data. A nebojte, jakmile tam ta data budou a přihlašování bude spuštěno, dozvíte se to z emailu/facebooku/webu.

A těšte se, do konce září bude oddílové rajče plné fotek z letních táborů a jako fakt už makáme na novém webu. Všechno bude! Pomalu, ale bude :)

Nabídka schůzek oddílu